Naktsmītnes

Pie mums iespējams atpūsties gan uz saliņas, kur netraucēti baudīt divvientulību, gan jautri pavadīt laiku draugu vai ģimenes kompānijā, kādā no lielākām atpūtas mājām. Arī par svinībām esam padomājuši. Ieskaties piedāvājumā zemāk, lai atrastu sev piemērotāko naktsmītni!

Izvēlies atpūtu uz savas saliņas!

Piedāvājam izbaudīt svētkus vai brīvdienas kādā no mūsu atpūtas mājām. Papildus naktsmītnēm piedāvajam arī plašas aktīvās atpūtas iespējas.

Bērzu saliņa

Šeit lieliski jutīsies romantiskas un mierīgas atpūtas meklētāji, kas vēlas baudīt divvientulību. Uz saliņas nonāksiet tikai dodoties pāri tiltiņam.

Sēņu mājiņa

Neliels, divvietīgs guļbūves namiņš koku ielokā, pie pašas pludmales. Svaigs gaiss un ūdens tuvums lieliski veldzē no ikdienas steigas.

Priežu saliņa

Divstāvīga guļbūves atpūtas māja uz salas lieliskai ģimenes vai draugu atpūtai. Savas salas privātums pie mums noteikti ir jāizbauda!

Pirts sala

Viesu nams atrodas uz lielākās atpūtas kompleksa salas, līdz ar to šeit varēs pulcēties jau kuplākā lokā un organizēt arī svinības.

Brīvdienu māja "Kaķīškalns"

Māja atrodas atpūtas kompleksa tālakajā galā, kas nodrošina netraucētu atpūtu un skaistu skatu uz dīķi un visu plašo kompleksa teritoriju.

Taverna

Meklē vietu kāzām Vidzemē vai citām lielām lielām svinībām? Taverna ir lieliska un plaša vieta, kur piedzīvot skaistus svētku mirkļus.

Izvēlies atpūtu uz savas saliņas!

droši zvani - pa dienu strādājam, naktīs guļam!