Ko apskatīt tuvākajā apkārtnē?

Ja esat izlēmuši paviesoties mūsu atpūtas kompleksā, tad no sirds iesakām arī aplūkot tuvējās apkārtnes skaistākās vietas.

     Mēs atrodamies vien 20 minūšu braucienā no Smiltenes pilsētas. Tā izslavēta gan ar skaisto, sakopto vidi, gan aktīvās atpūtas iespējām. “Trīssaliņām” apkārt atrodas vairāki dabas liegumi. Tas nozīmē to, ka pie mums ir skaistas un daudzveidīgas dabas ainavas, ko nav skārusi cilvēka roka. Zemāk var lasīt par vietām, kur vērts iegriezties, kad esat mūsu pusē.

Stonhedža, apskates objekts Smiltenē

Daba

Ja vēlaties baudīt nesteidzīgas pastaigas un dabas mieru, tad Jums noteikti jāapmeklē Smiltenes Vecais parks. Lai gan atrodas pašā pilsētas centrā, tomēr parks ir kluss un priecē ar dabas un cilvēka radīto objektu daudzveidību.
Izejot cauri parkam, jūs nonāksiet pie Tepera ezera, kas arī ir tūristu iemīļota apskates vieta. Klusāka pastaigu vieta būs Cērtenes pilskalns, kuru ieskauj priežu mežs. Vēl ļoti iecienīta ir Niedrāja ezera apkārtne. Turklāt tā ir bagāta ar pastaigu un velo takām, un daudz ezeriem, no kuriem vispopulārākais ir Salainis. Tas pēc savas formas atgādina Latvijas kontūru.
Savukārt saulrietā, iesakām apmeklēt vienu no neoficiālajiem tūrisma objektiem – Smiltenes Stounhedžu. Netālu no mums esošajā Virešu pagastā ir iespējams aplūkot Randātu klintis, kur ierīkota arī dabas taka.

Vairāk mūsu novada apskates objektus atradīsi te.

Pastaigu vieta Smiltenē - Tepera promenāde

Aktīvā atpūta

Aktīvās atpūtas piekritēji jau pie mums, “Trīssaliņās”, spēs apmierināt savu kāri pēc piedzīvojumiem. Piedāvājam izbraucienus ar SUP dēļiem, laivu vai katamarānu. Tāpat aktīvākie varēs izlocīt kājas kādā no sporta laukumiem (Vairāk par piedāvājumu šeit).
Ja tomēr būs radusies vēlme pēc pilsētvides izklaidēm, tad var doties uz Smiltenes boulingu, kur gan lielā pieprasījuma deļ iesakām iepriekš rezervēt celiņu.
Sporta kompleksā “Teperis”, papildus aktīvas sportošanas iespējām, pieejama gan kartingu, gan autokrosa trase, turklāt ziemā arī slēpošanas trase.

Vairāk par aktīvo atpūtu Smiltenes novadā lasi šeit.

Mēru muiža, kurā atrodas Smiltenes novada muzejs

Kultūra un vēsture

Izzināt Smiltenes apkārtnes vēsturi iespējams novada muzejā, kas ierīkots Mēru muižas telpās. Viena no spilgtām apkārtnes vēstures liecībām ir arī Zvārtavas pils. Tā joprojām saglabājusi daļu sava oriģinālā interjera. Pilī tiek rīkotas arī mākslas izstādes un dažādi pasākumi. Pavisam netālu atrodas arī Aumeisteru muiža, kuru apvij daudz dažādas teikas un nostāsti.

Ja izvēlēsieties atpūsties pie mums vasarā, tad noteikti apskatiet arī Smiltenes mājaslapā pieejamo kultūras pasākumu kalendāru. Vasarā tiek organizētas zaļumballes, tirdziņi, dažādi koncerti un pilsētas svētki ik gadu ir ļoti krāšņs pasākums.

Ja vēlaties baudīt nesteidzīgas pastaigas un dabas mieru, tad Jums noteikti jāapmeklē Vecais Smiltenes parks, kas gan, lai atrodas pašā pilsētas centrā, tomēr ir kluss un priecē ar dabas un cilvēka radīto objektu daudzveidību. Izejot cauri parkam, jūs nonāksiet pie Tepera ezera, kas arī ir tūristu iemīļota apskates vieta. Klusāka pastaigu vieta būs Cērtenes pilskalns, kuru ieskauj priežu mežs. Savukārt saulrietā iesakām apmeklēt vienu no neoficiālajiem tūrisma objektiem – Smiltenes Stounhedžu. Netālu no mums esošajā Virešu pagastā ir iespējams aplūkot Randātu klintis, kur ierīkota arī dabas taka.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Toggle It has no effect on Elementor-designed archive templates. In these templates, you have to use the tag itself.

Izvēlies atpūtu uz savas saliņas!

droši zvani - pa dienu strādājam, naktīs guļam!

Viesu nams Smiltenes novadā

Mēs atrodamies vien 20 minūšu braucienā no Smiltenes pilsētas, kas izslavēta gan ar skaisto, sakopto vidi, gan aktīvās atpūtas iespējām. Mums apkārt atrodas vairāki dabas liegumi, kas liecina par dabas daudzveidību un latviskām ainavām. Tālāk pastāstīsim par vietām, kur vērts iegriezties, kad esat mūsu pusē.

Double Deluxe Room

Our double deluxe rooms are complemented with modern and luxurious amenities for a wonderful stay.

Double Club Room

We offer 15 club rooms designed with a vibrant touch to enhance your spirits for a happening holiday.

Standard Suite

If you are looking for a room that gives you both space and luxury at a reasonable price, this is the one for you.

Executive Suite

Experience luxury in style in our executive suites. These rooms also give you a beautiful view of the city.

Grand Suite

This is the second-highest ranked room in our hotel that offers luxury with the most advanced amenities.

Presidential Suite

Wish to live like a king? Here’s the top presidential suite where you can spend the best days of your life.